Turniej w Gdyni

2015-04-20

Dobre miejsca Tura Chojnice

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży rozegrany w niedzielę 19 kwietniaw Gdyni byl pierwszym z tego cyklu w rundzie wiosennej sezonu 2014/15. Turniej rozgrywany jest w trzech kategoriach wiekowych (mini żak, żak i młodzik)

NIe zawiodły duże kluby z Trójmiasta oraz renomowany klub Budowlani Łodz oraz nie zabrakło oczywiście Tura Chojnice, który na tle tak doświadczonych klubów wypadł bardzo pozytywnie nawiązując wyrównaną walkę w kategoriach miniżak i żak.

Kolejny turniej z tego cyklu odbędzie się 9 maja 2015 w Gdańsku a młodych rugbistów w Chojnicach będzie można zobaczyć 23 maja 2015 na Stadionie Chojniczanki.
 
 


KOMUNIKAT KOŃCOWY
REGIONALNEGO TURNIEJU DZIECI I MŁODZIEŻY W GDYNI
19.04.2015

KATEGORIA MINI-ŻAK
  Grupa A:

Lechia Gdańsk 2 â Arka 0:2
Rumia â Tur Chojnice 1:2
Arka Gdynia â Tur Chojnice 6:1
Arka â Rumia 6:0
Lechia 2 â Rumia 1:2
Tur Chojnice - Lechia 2 4:2
Klasyfikacja grupy A:
1. Arka Gdynia 9 pkt
2. Tur Chojnice 6 pkt
3. Arka Rumia 4 pkt
4. Lechia Gdańsk 2 3 pkt

Grupa B:

SP 81 Gdańsk - Arka 2 1:2
Czeczewo - Arka Gdynia 2 3:0
Budowlani Łódz â SP 81 Gdańsk 3:0
Budowlani Łódz â Czeczewo 1:2
Arka 2 â Budowlani 0:1
Czeczewo - SP 81 Gdańsk 3:0
Klasyfikacja grupy B:
1. Czeczewo 9 pkt
2. Budowlani 7 pkt
3. Arka 2 5 pkt
4. SP 81 Gdańsk 3 pkt

Grupa C:

Lechia Gdańsk â SP 12 Gdynia 4:0
Lechia Gdańsk â Ogniwo Sopot 3:0
SP 12 Gdynia - SP 26 Gdynia 1:1
Ogniwo - SP 12 Gdynia 2:0
SP 26 Gdynia - Lechia 0:3
Ogniwo - SP 26 Gdynia 1:1
Klasyfikacja grupy C:
1. Lechia Gdańsk 9 pkt
2. Ogniwo Sopot 6 pkt
3. SP 26 Gdynia 5 pkt
4. SP 12 Gdynia 4 pkt

FINAŁY O MIEJSCA 4-6
Tur Chojniceâ Budowlani Łódz 1:1
Budowlani Łódzâ Ogniwo Sopot 3:1
Tur Chojnice â Ogniwo Sopot 3:1

KLASYFIKACJA KOŃCOWA KATEGORII MINI-ŻAK
1. Lechia Gdańsk
2. Arka Gdynia
3. Czeczewo
4. Tur Chojnice
4. Budowlani Łódz
6. Ogniwo Sopot
7. Arka Gdynia 2
8. SP 26 Gdynia
9. Arka Rumia
10. SP 81 Gdańsk
11. Lechia 2
12. SP 12 Gdynia

Skład Miniżaków Tura:
Filip Pruski, Bartosz Pruski, Wiktor Drążkowski, Jakub Łukaszewski, Bartosz Modrzejewski, Wiktoria Trzeciak, Amelia Bethrendt, Małgorzata Bethrendt, Szymon Skorowski.



KATEGORIA ŻAK
Grupa A:
Budowlani Łódz
Lechia Gdańsk
Arka Rumia
Tur Chojnice
Rumia â Tur 0:5
Budowlani â Lechia 5:0
Rumia â Budowlani 0:5
Lechia â Rumia 5:1
Budowlani â Tur 4:1
Tur - Lechia 2:6
Klasyfikacja grupy A:
1. Budowlani Łódz 9 pkt
2. Lechia Gdańsk 7 pkt
3. Tur Chojnice 5 pkt
4.Arka Rumia 3 pkt

Grupa B:
Arka Gdynia
Czeczewo
Ogniwo Sopot
Pruszcz Gdański
SP 26 Gdynia
Pruszcz â SP 26 Gdynia 12:1
Arka â Czeczewo 5:0
Ogniwo â Arka 1:8
SP 26 Gdynia â Ogniwo 0:11
Arka â Pruszcz 8:0
Pruszcz â Czeczewo 2:2
Czeczewo â Ogniwo 1:2
SP 26 Gdynia â Arka 0:10
Czeczewo - SP 26 Gdynia 10:0
Ogniwo â Pruszcz 5:2
Klasyfikacja grupy B:
1. Arka 12 pkt
2. Ogniwo 10 pkt
3. Pruszcz 7 pkt (16P)
4. Czeczewo 7 pkt (13 P)
5. SP 26 Gdynia 4 pkt


Finały:
o 7 m.: Rumia â Czeczewo 2:5
o 5 m.: Tur â Pruszcz 5:4
o miejsca 1-4:
Półfinał 1: Budowlani â Ogniwo 7:0
Półfinał 2: Arka â Lechia 8:1
o 3 m.: Ogniwo â Lechia 2:3
o 1 m.: Budowlani â Arka 1:3
KLASYFIKACJA KOŃCOWA KATEGORII ŻAK
1. Arka Gdynia
2. Budowlani Łodz
3. Lechia Gdańsk
4. Ogniwo Sopot
5. Tur Chojnice
6. Pruszcz Gdański
7. Czeczewo
8. Arka Rumia
9. SP 26 Gdynia

Skład Żaków Tura:
Patrycja Zakrzewska, Patryk Synak, Patryk Drążkowski, Maciej Modrzejewski, Jakub Kramek, Arkadiusz Myszka, Adrian Osowski, Błażej Skorowski.

« cofnij